Wazony / donice

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Wazony/donice

Mieszkanie bez roślin jest puste i nijakie. Kolorowe kwiaty nadają wnętrzu ciepła i barw. Ale żeby było to możliwe potrzebne są wazony. Wspaniałe, eleganckie donice z naszej oferty pozwolą tworzyć wyjątkowe kompozycje roślinne dopasowane do potrzeb wnętrza. Są to przy tym naczynia, które samodzielnie stanowią doskonały dodatek. Wykorzystaj je tak, jak chcesz, aby pomogły Ci oddać charakter Twojego mieszkania.

Wazony nie tylko na kwiaty

Wazony/donice to naczynia, które kojarzą się przede wszystkim z roślinami. I rzeczywiście większość osób wstawia do nich kwiaty, zarówno żywe, jak i sztuczne. Ale to nie jest jedynym sposobem na wykorzystanie wazonów. Szeroki wazon szklany może być wypełniony piaskiem, muszlami i innymi kompozycjami. Mniejsze egzemplarze mają wspaniałe kształty i zdobienia, które czasem nie wymagają dodatkowych dekoracji. Jednak nadal można wypełnić je drobnymi rzeczami i wstawić wysoką ozdobę dopełniającą aranżację.

Do jakich wnętrz pasują wazony?

Wazon to przedmiot, który pasuje do każdej aranżacji. Stoliki kawowe wyglądają dzięki niemu pięknie i gustownie. Jest na nich wręcz niezbędny. Ale świetnie sprawdzi się także na komodzie, parapecie i wielu innych meblach. W stylu Hampton, klasycznym, czy nowoczesnym – donice z kwiatami zawsze są dobrym dodatkiem. To one nadają wyrazistości wnętrzu i zmieniają panujący w nim klimat na lepsze. Wybierz wazony szklane lub ceramiczne, gładkie lub bogato zdobione. Pozwól, aby uświetniły pokój swoim niezwykłym blaskiem i elegancją zawartą w perfekcyjnym wykonaniu.

Brak produktów w koszyku.