Sztuczne kwiaty

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

 

Sztuczne kwiaty dekoracyjne coraz częściej zastępują żywe kwiaty. Kwiaty wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów co powoduje, iż wyglądają jak kwiaty naturalne. Występują w wielu kolorach i wzorach co daje wiele możliwości aranżacji w pomieszczeniach w różnych stylach.

Sztuczne kwiaty do domu

Wysoka jakość kwiatów powoduje, iż coraz częściej sięgamy po takie rozwiązanie. Kwiaty pojawiają się w salonach, łazienkach, korytarzach i sypialniach. W zależności od pomieszczenia wybieramy różne rodzaje kwiatów.

Sztuczne kwiaty do łazienki i sypialni to małe bukiety tak jak np. bukiet z piwonii. Pięknie prezentują się w niewielkich kulistych wazonach. W sypialni pięknie prezentują się na stolikach nocnych postawione obok lampek nocnych. Dają akcent koloru i podkreślają charakter pomieszczenia.

Coraz częściej kwiaty sztuczne wybierane są do łazienek ze względu na brak naturalnego światła w tym pomieszczeniu. Są alternatywą dla kwiatów naturalnych.

Kwiaty do salonu

Salon to pomieszczenie w którym zazwyczaj jest najwięcej dekoracji. Nie może zabraknąć tu kwiatów. Pojawiają się na stolikach kawowych, stolikach pomocniczych i komodach.

Wśród kwiatów do wazonu możemy wybierać pomiędzy pojedynczymi gałązkami i gotowymi bukietami. Pojedyncze gałązki sprawdzają się w różnych kompozycjach kwiatowych. Można łączyć je dowolnie w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli zależy nam na podkreśleniu elegancji pomieszczenia warto wybrać długie kwiaty do wazonu. Kilka pojedynczych gałązek w wysokim wazonie może być główną dekoracją na stoliku kawowym.

Mniejsze bukiety to idealny dodatek na komodę. Spowodują, że kompozycja będzie kompletna.

W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne sztuczne kwiaty z wysokiej jakości materiałów. Wybierz te, które uzupełnią Twoje wnętrza.

Brak produktów w koszyku.