Dodatki w stylu Hampton

Wyświetlanie 1–12 z 72 wyników

Dekoracje w stylu hampton

Wnętrza w stylu hamptons to połączenie luksusu i swobody. Wystrój wnętrz nawiązuje do eleganckich domów z przedmieść dużych miast a jednocześnie jest mniej oficjalny, aby miło spędzić tu czas podczas wakacji

Dodatki w stylu hampton

Dodatki w stylu hampton to różnego rodzaju figurki dekoracyjne. Często inspiracji szukamy w naturze. W aranżacji na komodzie i stoliku kawowych znajdziemy figurki karczochów, koralowce, rozgwiazdy, ośmiornice ułożone na albumach. Dopełnieniem są wazony ceramiczne lub wazony szklane z kwiatami. Różnorodność wazonów pozwala na tworzenie różnych aranżacji od lekko rustykalnych do bardzo eleganckich. Pojawiają się też świeczniki, które wieczorem podkreślają klimat tego miejsca.

Dodatki w stylu hampton to również różnego rodzaju tekstylia takie jak zasłony, dywany i poduszki dekoracyjne. Zasłony są najczęściej z naturalnych tkanin takich jak bawełna i len. Doskonale sprawdzą się również zasłony welurowe w jasnych stonowanych kolorach, które podkreślą charakter domu.

W domach w stylu hamptons znajdziemy bardzo dużą ilość poduszek ozdobnych. Panuje tu zasada, im więcej tym lepiej. Poduszki dekoracyjne w stylu hampton podobnie jak inne dodatki nawiązują do nadmorskich klimatów. Na poduszkach dominują motywy roślinne, morskie akcenty i geometryczne wzory.

Jakie poduszki dekoracyjne wybrać do salonu i sypialni w stylu hampton?

Wybór poduszek zależy głównie od tego jaki klimat chcemy stworzyć we wnętrzu. Wrażenie luksusu stworzą poduszki welurowe jednokolorowe i poduszki welurowe z haftem. Swobodny klimat podkreślą poduszki bawełniane. Tu mamy do wyboru tak jak poprzednio poduszki jednokolorowe oraz poduszki we wzory.

Biel, beż, szary i różne odcienie niebieskiego to dominujące kolory we wnętrzach. Stonowana kolorystyka pomaga w utrzymaniu harmonii i charakteru domu.

Brak produktów w koszyku.