O nas

Nazywam się Wiesława Fiłon, jestem kreatorką i właścicielką marki oraz sklepu internetowego Home With Passion. Od lat pasjonuję się aranżacją wnętrz, co zaowocowało postaniem tej strony.

Zanim poświęciłam się dekorowaniu wnętrz, pracowałam w korporacjach w sektorze bankowym.  Spędziłam wiele lat wspinając się po kolejnych szczeblach kariery zawodowej, ale pracę zawodową zawsze dzieliłam z moją największą pasją jaką jest aranżacja wnętrz. Moja przygoda z Home With Passion zaczęła się w 2017 roku. To wtedy właśnie założyłam bloga wnętrzarskiego, na którym zaczęłam dzielić się swoją wiedzą odnośnie samodzielnego wykonywania mebli tapicerowanych. Samodzielne tworzenie mebli dawało mi tak wiele satysfakcji, że postanowiłam zacząć pomagać innym zrealizować ich marzenia wnętrzarskie. Przy odświeżaniu wnętrz zawsze kieruję się prostą i niezawodną zasadą: coś nowego łączę z czymś starym (czyli czymś, co jest już w domu).

Przełomem okazał się rok 2021, kiedy założyłam sklep z artykułami wyposażenia wnętrz, w którym zaczęłam samodzielnie dobierać asortyment, taki jak meble, dekoracje i tekstylia. Tworzę kolekcje w określonych stylach, a inspirują mnie amerykańskie wnętrza w stylu Hampton, Transitional, Modern Farmhouse. Nadal prowadzę bloga wnętrzarskiego gdzie pokazuję, jak można zaaranżować niemal każdą przestrzeń. Wybieram meble i dodatki dostępne w ofercie sklepu i pokazuję, w jaki sposób można je skomponować. 

Na stronie Home With Passion dostępne są meble i akcesoria, które pomogą Ci stworzyć Twoje wymarzone wnętrze. Intuicyjny układ strony, podzielonej na kategorie, ułatwia przeglądanie bogatej oferty. W menu znajdziemy nie tylko kategorie stworzone według typów produktów, ale także kategorie tematyczne, takie jak pomysł na prezent czy zakładki wyszczególnione w oparciu o styl akcesoriów. W sklepie, przy większości produktów, zamieszczam zdjęcia aranżacyjne, co pozwala wyobrazić sobie daną rzecz u siebie w domu.

Zapraszam do sklepu Home With Passion oraz na bloga, na którym regularnie dzieje się swoimi pomysłami dotyczącymi aranżacji wnętrz.

Poczuj się wyjątkowo w swoim domu i urządź go meblami oraz dodatkami z oferty Home With Passion.

Zapraszam

Wiesława Fiłon

Brak produktów w koszyku.