konsola drewniana

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

 

Konsola drewniana to mebel, który znajduje zastosowanie w salonie, jadalni czy sypialni. Wykorzystywana jest w tradycyjnych i nowoczesnych projektach wnętrz.

Oprócz wyżej wymienionych pomieszczeń konsole drewniane można wykorzystać również w przedpokoju. Sprawdzi się tutaj konsola z szufladami pod blatem. Szuflady posłużą do przechowywania różnych drobnych przedmiotów.

Uniwersalność drewnianej konsoli to jeden z jej największych atutów!

Co gwarantuje uniwersalność konsoli drewnianej?

Wiele stylów urządzania stawia na meble funkcjonalne, eleganckie i jednocześnie trwałe.  Konsole drewniane mogą mieć różne wykończenia i design. W zależności od wybranej kolorystyki, sposobu wykończenia łatwo ją dopasować do określonego stylu wnętrza.

Drewniane konsole są uniwersalne, w zależności od rodzaju pomieszczenia. W salonie idealnie sprawdzi się jako element dekoracyjny.

W sypialni może pełnić rolę toaletki, zaś w przedpokoju przyda się drewniana konsola jako miejsce na różnego rodzaju niezbędne przedmioty.

Jakie konsole drewniane oferuje Home With Passion?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz konsole drewniane w kolorze naturalnego drewna, białym, granatowym i czarnym. Dostępne konsole wpisują się w styl Modern Farmhouse, Hampton i Glamour. Różnią się stylem i sposobem wykończenia. Cechą wspólną wszystkich konsoli  jest ich wysoka jakość wykonania.

Piękno konsoli drewnianych docenią wszyscy miłośnicy drewnianych mebli.

Kup konsolę drewnianą z oferty Home With Passion i odśwież swoje wnętrza.

Brak produktów w koszyku.